Systemy skrytek Trakalockers1.jpg

Systemy skrytek Traka Touch

     System elektronicznych szafek Traka umożliwia efektywne zarządzanie wartościowym sprzętem przenośnym. W pełni kontrolowany jest dostęp do poszczególnych urządzeń – wiemy kto i kiedy starał się o dostęp do nich, a dzięki technologii RFID mamy informację czy dokładnie to samo urządzenie zostało zwrócone. Systemy skrytek mogą działać jako samodzielne urządzenia, jak również mogą być zarządzane z poziomu oprogramowania TrakaWeb. System rejestruje każde zdarzenie, zapisuje każdą operację i umożliwia wygenerowanie szczegółowego raportu. Systemy skrytek Traka dostępne są w różnych rodzajach, opcjach i rozmiarach dostosowanych do konkretnych potrzeb klienta. Mogą służyć do przechowywania laptopów, nośników pamięci, radiotelefonów przenośnych, terminali, broni, medykamentów, narkotyków czy też specjalistycznych narzędzi. 

Rodzaje systemów skrytek Traka Touch:

System inteligentnych skrytek:

     Inteligentne skrytki Traka to systemy starannie dopasowane do przedmiotów, które miałyby być w nich przechowywane. Dostępne są w wielu rozmiarach i konfiguracjach, czyniąc je bardzo elastycznym rozwiązaniem. Systemy inteligentnych skrytek Traka mogą działać samodzielnie (stand-alone) lub być zarządzane z oprogramowania TrakaWeb. Z poziomu jednego panela sterującego, można zarządzać 100 skrytek.

PDA Locker_0.jpg.....Other-Trakacom-Media-Resource Library-Images-Products-PAA Locker_0.jpg

Dostępne rozmiary drzwiczek to:
Szerokość: 1W - 118mm, 1,5W - 177mm, 2W - 236mm, 3W - 356mm
Wysokość: 1H - 72mm, 2H - 146mm, 2,5H - 183mm, 4H - 294mm, 5H - 367mm
Głębokość: 150mm lub 250mm
Rozmiar wnęki skrytki to 40mm szerokości mniej niż wymiar drzwiczek
Dostępne opcje drzwiczek:
Drzwi metalowe (pełne), Drzwi perforowane, Drzwi częściowo przeszklone (poliwęglan)

Aby dowiedzieć się więcej na temat inteligentnych skrytek Traka Pobierz katalog produktu.

System skrytek Traka Touch dla notebooków
     Systemy skrytek Traka na notebooki to rozwiązania dedykowane do przechowywania laptopów różnej wielkości. Standardowe rozwiązania dostępne są w rozmiarach o pojemności 10 lub 15 skrytek, wraz z dodatkową skrytką serwisową (np. do przechowywania ładowarek). Systemy te, dostępne są w kilku konfiguracjach - w zależności od sprzętu, który miałby być w nich przechowywane. Dodatkowo, wszystkie systemy mogą być rozszerzane o tzw. moduły rozszerzające, zwiększając ich pojemność aż to 100 skrytek sterowanych z poziomu jednego panela dotykowego. Systemy inteligentnych skrytek Traka mogą działać samodzielnie (stand-alone) lub być zarządzane z oprogramowania TrakaWeb.

head_on_touch_laptop_locker.jpg     laptop_and_hand_laptop_locker.jpg

Aby dowiedzieć się więcej na temat skrytek Traka na notebooki, pobierz dokument: Pobierz katalog produktu. 

 

System skrytek Traka Touch dla iPadów

          Systemy skrytek Traka dedykowane dla urządzeń iPad to rozwiązanie służące do przechowywania oraz pełnej rejestracji pobrań i zwrotów tabletów. Standardowy rozmiar to 10, 20 lub 30 skrytek w module, który dodatkowo może być rozszerzany o moduły rozszerzające, zwiększając pojemność do 100 skrytek zarządzanych z poziomu jednego panela dotykowego. Systemy skrytek Traka dla iPadów mogą działać samodzielnie (stand-alone) lub być zarządzane z oprogramowania TrakaWeb.

iPad Touch Locker 1.jpg     iPad_lockers_TIL11111_close_up.jpg

Aby dowiedzieć się więcej na temat skrytek Traka na notebooki Pobierz kartę produktu. 

 

Skrytki dedykowane Traka Touch

     Równolegle do systemów skrytek przeznaczonych dla laptopów czy też iPadów, Traka oferuje także skrytki skierowane do bardziej wymagających klientów, gdzie wymagane jest zaprojektowanie skrytek od podstaw - dokładnie dla określonych urządzeń. Jednym z takich rozwiązań są systemy skrytek do przechowywania krótkofalówek czy też broni. W obrębie jednego systemu można zdefiniować kilka a nawet kilkanaście skrytek w różnych rozmiarach. Pozwala to na większą elastyczność danego rozwiązania. Tak jak pozostałe, systemy skrytek Traka mogą działać samodzielnie (stand-alone) lub być zarządzane z oprogramowania TrakaWeb.

Weapon_Lockers.jpg

Aby dowiedzieć się więcej na temat dedykowanych skrytek Traka Touch Pobierz katalog produktu. 

Opcje dodatkowe systemów skrytek Traka Touch
Wszystkie systemy skrytek mogą być wyposażone w różnego rodzaju funkcjonalności:

- Czujnik RFID (umożliwia śledzenie obecności danego przedmiotu) - skrytka zaprojektowana specjalnie dla danego typu elementu przechowywanego,
- Ładowanie urządzeń przechowywanych w skrytkach i opcja FIFO (First in/First out) - wydawanie zawsze najbardziej naładowanego urządzenia,
- Wskaźnik naładowania urządzenia,
- Gniazdo iFoba (umożliwia przymocowanie iFoba z np. kluczami we wnętrzu skrytki). W ten sposób poza innymi elementami, możemy bezpiecznie przechowywać klucze, śledząc ich pobrania/zwroty (inteligentne skrytki),
- Rejestrowanie błędów (umożliwia wprowadzenie zdefiniowanych wcześniej błędów dot. przechowywanych przedmiotów - np. uszkodzony ekran).

Nowość - System tymczasowych skrytek depozytowych - Kliknij, aby pobrać dokument.


Korzyści zastosowania systemów skrytek Traka Touch

- Rozwiązanie elastyczne – szafki mogą być konfigurowane na różny sposób,
- Lokalnie i zdalnie – system może być zarządzany zdalnie dzięki pracy w sieci,
- Proste działanie – z poziomu ekranu dotykowego/przeglądarki www (TrakaWeb) możesz zarządzać całym systemem,
- Łatwe zarządzanie – przejrzyste oprogramowanie o dużych możliwościach,
- Szybki dostęp – prosta identyfikacja użytkowników za pomocą kodu PIN, karty zbliżeniowej lub biometrycznie,
- Pełna informacja – system rejestruje i raportuje wszystkie zdarzenia,
- Raport uszkodzeń – zapisywane są informacje o usterkach sprzętu,
- Modularność – system może być rozbudowany dla potrzeb klienta,
- Wiedza i wsparcie – gwarantowane szkolenie dla zarządzających i serwis.

Inteligentny System Szafek Traka w znaczący sposób obniża koszty operacyjne, podnosi produktywność, redukuje uszkodzenia i kradzieże oraz uczy odpowiedzialności.


Metody identyfikacji użytkowników

     Wszystkie depozytory wyposażone są standardowo w klawiaturę, dzięki której, za pośrednictwem ID oraz kodu PIN użytkownicy identyfikują się w celu pobrania lub zwrotu elementów. System zitegrowany z istniejącym systemem kontroli dostępu poprzez montaż odpowiedniego czytnika. Inne opcje to:

- Czytnik RFID,
- Czytniki kodów kreskowych,
- Czytniki biometryczne (odciski palców, dłoni).

Metody identyfikacji mogą być ze sobą łączone.


Jeśli masz jakieś pytania odnośnie systemu elektronicznych szafek Traka, skontaktuj się z nami!