Konferencja Techniserv

 
W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić działalność gospodarczą bez wykorzystania serwerów, centrów przechowywania danych. Współczesne przedsiębiorstwa wytwarzają ogromne ilości danych. W związku z czym bardzo istotne jest aby były one bezpiecznie przechowywane, oraz prawidłowo udostępniane. Jak to osiągnąć? Najlepiej dzięki własnej, profesjonalnie zaprojektowanej i zarządzanej serwerowni.

Różnorodność producentów i konfiguracji utrudnia jednak wybór optymalnego rozwiązania. Ze względu na złożoność rozwiązań i opcji należy odpowiednio dobrać serwer dla potrzeb użytkowania, rozpatrując wiele kryteriów.

Chcesz wiedzieć jak dobrać odpowiednie komponenty i rozwiązania dla nowoczesnych centrum danych? Które technologie to niezbędna inwestycja dla Twojej Firmy? 

Zapraszamy do udziału w konferencji „Budowa, projektowanie i organizacja serwerowni” podczas której opowiem jak dobrać właściwie rozwiązania. Spotkanie odbędzie się 10 września w Krakowie, w hotelu Chopin Cracow (http://www.vi-hotels.com/pl/chopin-cracow/lokalizacja/).

Konferencja organizowana jest z myślą o specjalistach IT (szefach działów IT, administratorach, projektantach systemów teleinformatycznych) oraz osobach odpowiedzialnych za wybór technologii i dostawców IT dla firm. Skierowana jest przede wszystkim do firm produkcyjnych, przemysłowych, Instytucji Państwowych.  

Udział w konferencji jest bezpłatny, należy zarejestrować się w formularzu zgłoszeniowym dostępnym TUTAJ

Liczba miejsc ograniczona

Dla wszystkich uczestników konferencji dodatkowy rabat przy zakupie rozwiązań CA ARCserve, ważne do końca roku 2013.

Partnerzy:

aaa.pngaaa2.pngarc111.pngaaa4_0.pngaaa5_0.png